Magazín o bývaní

Záhradné lehátka menia záhradu

1.6K 0

Pamätáte sa na staré bukové lehátka s plátnom? Títo pamätníci nám príliš pohodlia neposkytli. Odpočinok v záhrade sa však dnes dostal na úplne iný level, a to práve kvôli premene lehátka. Ako vypadá odpočinok na záhrade dnes?

Manželská posteľ v záhrade? Nič nemiestne!

Chcete sa vyvaľovať na slniečku, hrať sa s deťmi vonku a súčasne v posteli Človeče nehnevaj sa, popíjať letné drinky a cítiť sa ako v luxusnej destinácii s all inclusive? Tak to si musíte na záhradu zadovážiť poriadnu kráľovskú posteľ. Typickým príkladom takto honosného odpočinkového miesta je záhradná posteľ Portofino, ktorá nahradí rovno dve záhradné lehátka. Jej veľkou výhodou je, že ju môžeme skombinovať s ďalším nábytkom z rovnakej série – konkrétne s luxusnou sedacou súpravou v dvoch variantoch, vrátane rohovej so stolíkom. Posteľ Portofino aj ďalšie záhradné lahátka ponúka e-shop https://www.bamboo.sk.

Keď záhradné lehátko, tak bezúdržbové

Nie je nič horšie, než záhradný nábytok, ktorý potrebuje neustálu údržbu. Ideálne záhradné lahátko je preto z materiálu, ktorý je UV odolným a nehrdzavie. Preto je dnes hitom hliníkový záhradný nábytok s PVC výpletom, najčastejšie pripomínajúcim ratan. Táto posteľ do záhrady kombinuje bezúdržbovosť a maximálne pohodlie. Vrátane možnosti lehátko používať ihneď po daždi. Stačí z neho ľahko zotrieť kvapky vod

Hliník a PVC sú bezúdržbové záhradné materiály. Záhradné lehátko z nich vypadá perfektne a je tiež veľmi pohodlné.

Ďalším hitom pre postele do záhrady sú ratanové lehátka s čalúnením. Ratan je umelý, takže nepodlieha poveternostným vplyvom. Čalúnenie je s teflónovou úpravou, takže odpudzuje vodu, ale dá sa prať (bez aviváže). Ratanové lehátko vypadá veľmi prirodzene a neruší ani efekt prírodnej záhrady.

Doprajte si zážitok z hojdania

Hojdačky milujeme skutočne všetci. Veľkým hitom relaxačných záhrad sú hojdačky. Presnejšie hojdacie kreslá či dokonca hojdacie postele. Milujú ich nielen deti, ale aj dospelí. Len ťažko sa vám na záhrade podarí vytvoriť iné tak dokonalé relaxačné miesto, ako práve na závesnej hojdačke. Umiestniť sa dá pod altánok, na špeciálne stojany, ale aj zavesiť na strom.

Hojdajte sa! Záhradné hojdacie kreslá aj hojdacie lehátka sú hitom.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.