Magazín o bývaní

Osvieženie vo vlastnej záhrade? Vďaka bazénu si ho môžete dopriať každý deň

858 0

K letu neodmysliteľne patrí kúpanie. Premýšľali ste niekedy nad zaobstaraním vlastného záhradného bazéna? Ak ste doteraz váhali, máme pre vás hneď niekoľko dôvodov, ktoré vás presvedčia.

Kúpanie v súkromí má naozaj mnoho výhod. Moderné nadzemné bazény sú priestranné a ponúkajú vám kúpanie, pri ktorom sa o priestor vo vode nebudete musieť s nikým deliť alebo brať ohľad na ostatných plavcov. Tiež budete mať istotu, že voda zostane maximálne čistá – vy si regulujete pridávanie chémie a plánujete pravidelnú kontrolu obsahu chlóru a výšky pH.

V zdravom tele zdravý duch

Doprajte si plávanie hoci aj každý deň! Ide o aktivitu, ktorá zlepšuje imunitný systém, zapájate pri nej množstvo svalov, pozitívne vplýva na psychiku a fyzickú kondíciu celkovo. Nehovoriac o tom, že plávanie je počas leta príjemným trávením času, osvieži a ochladí organizmus. Tento typ športu je obľúbený u všetkých vekových kategórií, zbožňujú ho deti i dôchodcovia. Rodinný bazén ponúka veľa zábavy pre všetkých. Aktívny oddych je v dnešnej uponáhľanej dobe to najlepšie, čo môžete členom rodiny ponúknuť.

Dokonalý komfort vo vlastnom záhradnom bazéne

Ak si zaobstaráte nadzemný bazén, získate nielen súkromie, ale aj komfortné zázemie, v ktorom si kúpanie užijete na sto percent. Doma máte pohodu a môžete robiť všetko, na čo máte chuť bez zvedavých pohľadov okolia. Nerušene relaxovať na ležadle a popíjať svoj obľúbený chladený nápoj, z bazéna si kedykoľvek odskočiť do chladničky pre niečo dobré alebo napríklad ku grilu. Túto možnosť na kúpalisku nemáte, obvykle musíte dlho čakať v rade na rýchle občerstvenie.

Deti máte vždy pod dohľadom

Stačí sa pozrieť z okna alebo terasy a vaše ratolesti máte stále na očiach. Pre rodičov je táto možnosť doslova na nezaplatenie. Na verejnom kúpalisku si deti často niekam „odskočia“ a rodičia majú čo robiť, aby nezačali panikáriť. Doma vám nič podobné nehrozí. A ak deťom zaobstaráte aj rôzne vodné hračky, o zábavu majú postarané. Rodinný bazén môžete „vybaviť“ rôznymi vodnými pištoľami, loptami alebo inými zábavnými prvkami, v ponuke je ich naozaj veľké množstvo.

Vďaka vlastnému bazénu ušetríte

Vždy ste mali pocit, že bazén je finančne náročný? Obstarávacia cena nadzemného bazéna nie je vysoká vzhľadom na jeho kvalitu a životnosť. Ak by ste rovnako dlhý čas pravidelne navštevovali kúpalisko alebo plaváreň, neušetrili by ste, práve naopak. Vyberte si zo širokej ponuky kvalitných nadzemných bazénov na marimex.sk a doprajte si vodný oddych v pohodlí domov.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.