Magazín o bývaní

Mmulti-split klimatizácia do kancelárie

339 0

V interiéri sa každý chce cítiť pohodlne, bez ohľadu na to, čo sa deje za oknom. Podľa sanitárnych a hygienických požiadaviek by teplota na verejných priestranstvách mala byť 20-22 stupňov, s výkyvmi 20-28 v teplom období a 18-22 v zime a mimo sezóny. Moderná klimatizácia si s tým dokonale poradí.

Tento vynález dal človeku príležitosť byť vždy v zdravom a príjemnom prostredí. Klimatizácie dokážu udržiavať potrebnú mikroklímu v miestnostiach rôznej veľkosti, no odborníci považujú multisplit systém za najlepšiu voľbu do kancelárie. Účinne funguje pri teplotných podmienkach od -20 do +45 stupňov. Technické vlastnosti umožňujú použiť tento typ klimatizácie ako efektívne vykurovacie a chladiace zariadenie.

Medzi ďalšie výhody multi-split klimatizácie patrí vysoká produktivita a výkon, kvalitné čistenie a filtrácia, energetická účinnosť (o 30% nižšia spotreba energie), ako aj ticho, ideálna teplota súčasne v rôznych miestnostiach, multifunkčnosť a jednoduchosť ovládania. údržbu, inštaláciu a ďalšiu správu

Stropné klimatizácie sa najlepšie hodia do kancelárie – majú štýlový, výstižný dizajn. Vonkajší prvok je umiestnený na ulici alebo v špeciálnom v miestnosti a vnútorný je namontovaný pod stropom. Systém je schopný rovnomerne rozložiť teplo alebo chlad vo veľkej miestnosti na všetky 4 strany. Klimatizácia zároveň nebude odvádzať pozornosť od práce, keďže pracuje takmer potichu. Všetky tieto výhody robia pobyt v kancelárii pohodlným pre všetkých prítomných.

Ako príklad takejto klimatizácie môžeme odporučiť model Kaisai KUE 10,5kW R32, ktorý vytvorí ideálne vnútorné klimatické podmienky v každom ročnom období. Ide o univerzálne zariadenie s moderným chladivom: je vybavené moderným, ekologickým chladivom R32, ktoré má vysokú energetickú účinnosť (trieda A++) a zníženú úroveň emisií skleníkových plynov.

Zariadenie zabezpečuje rovnomerný prísun vzduchu a vďaka časovaču si môžete nastaviť nezávislé zapnutie a vypnutie. Aby sa zabránilo prievanu, jednotka automaticky spomalí rýchlosť fúkania. Systém má tiež mnoho ďalších funkcií:

• sušenie (znižuje nadmernú vlhkosť bez zmeny teploty);

• uloženie nastavení do pamäte (po opätovnej aktivácii sa klapka vráti do predchádzajúcej polohy);

• možnosť cirkulácie čerstvého vzduchu cez ulicu;

• odstraňovanie kondenzátu.

Široký teplotný rozsah, diaľkové ovládanie a pekný dizajn – to všetko robí z Kaisai KUE naozaj správnu voľbu. Bude zárukou produktivity zamestnancov a príležitosťou na vytvorenie pohodlného pracovného priestoru!

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.