Magazín o bývaní

Aj obyčajné obliečky vám vyčaria úsmev na tvári

572 0

To, ako sa v noci vyspíme, nám ovplyvní celý deň. Môžeme sa prebudiť celí dolámaní a nervózni alebo s ružovými líčkami ako malé deti po dobrom spánku. Veľký podiel na kvalite spánku má nielen matrac, na ktorom spíme, ale tiež posteľné obliečky, ktoré nám buď sadnú, alebo nie. Skúšajte, aký materiál sadne najlepšie vám, a experimentujte s farbami a vzormi.

Posteľné obliečky do výbavy dospelým deťom

V minulosti neboli naši predkovia bohatí a vystačili si s málom. Keď sa chcela mladá dvojica zosobášiť a osamostatniť, nevesta dostávala veno. Dnes nedostávame od rodičov hospodárske zvieratá, ale kvalitné bytové textílie, riad či jedálenské zostavy. Je to krásne gesto a mladým pomôže zvlášť v prvých rokoch, keď sa učia viesť domácnosť a hospodáriť s rodinným rozpočtom. Posteľné obliečky, ktoré venujú rodičia do výbavy svojim deťom, by však mali byť kvalitné, aby si dieťa aj po rokoch pri pohľade na ne spomenulo, od koho ich dostalo a pri akej príležitosti. Preto je vhodné vyberať neutrálne vzory a farby, ktoré budú moderné aj o pár rokov a ratolesti sa ich nebudú hanbiť využívať.

Urobte si radosť novými posteľnými obliečkami

V súčasnosti máme na výber z množstva posteľných obliečok, ktoré sa líšia hlavne cenou, kvalitou a svojím dizajnom. Vďaka tomu máme možnosť vybrať si obliečky na mieru. Niekomu sadne flanel, inému krep, ďalší nedá dopustiť na luxusný satén alebo klasickú bavlnu. A keďže obliečky je z hygienických dôvodov nutné prať raz týždenne, je vhodné mať ich doma poruke viac, aby sme to stíhali aj so žehlením. Okrem toho, že dizajn obliečok prispôsobujeme farbám a štýlu miestnosti, si môžeme posteľnú bielizeň vyberať aj podľa aktuálneho ročného obdobia. Iba málokto odolá napr. vianočným obliečkam alebo na jar obliečkam so sviežim kvetinovým vzorom. Preto nie je nikdy na škodu spraviť si radosť novými obliečkami.

S posteľnými obliečkami nikdy nič nepokazíte

Ak túžite spraviť svojim blízkym radosť a nemáte príliš čas túlať sa po obchodných centrách a hútať, ktorý darček alebo malá pozornosť by to mohla zvládnuť, potom posteľné obliečky sú tip na darček číslo jeden. Ako pre samotára, tak i pre partnerov. Pre deti, dospievajúcich, ale aj pre starých rodičov, ktorí majú radi svoj komfort a teplú posteľ. Vyberať môžete podľa vzorov, farieb, klasickémoderné 3D obliečky. Posteľné obliečky sú doplnky do domácnosti, ktoré neostanú v skrini nerozbalené, nikdy ich totiž nie je dosť!

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.