Magazín o bývaní

Praktické a dizajnové. Takto si skrášlite záhradu!

453 0

Ak patríte aj vy k tým šťastným ľuďom, ktorí si stavajú a realizujú svoju vysnívanú záhradu, zbystrite pozornosť. Určite si často lámete hlavu nad dizajnom, doplnkami, alebo napríklad nábytkom, ktorý by ju mal skrášľovať. No ešte predtým ako začnete vytvárať atmosféru záhradydoplnkami, mali by ste myslieť na praktické veci, ktoré sú tiež jej súčasťou.

Okrem dizajnu je namieste aj praktickosť!

Veci, ktoré potrebujete do svojej záhrady však nemusia mať čisto len prakticky užívateľnú funkciu. Túto funkciu môže sprevádzať aj tá estetická. Tú vám však zabezpečí len kvalitný partner, ktorý je odborníkom na trhu! Hovoríme napríklad o betónových plotoch, podhrabových doskách, alebo betónových strieškach. Toto všetky sú praktické veci, ktoré sú nevyhnutnosťou v každej záhrade. To ale neznamená, že musia byť nudné, alebo škaredé. Správny predajca vám ukáže ako to môže vyzerať!

Môžu byť praktické kúsky zároveň dizajnové?

Odpoveď znie áno. Praktické kúsky môžu byť aj dizajnové. Stačí sa len obrátiť na správneho predajcu. Pokiaľ si vyberáte betónové striešky, ktoré vám dokážu skrášliť napríklad múriky plotov, pri predajcovi JABEST si môžete vybrať naozaj z pestrej ponuky. Ponúknu vám kompletný sortiment plotových striešok, vrátane ukončovacích, stĺpikových aj rohových. Ich betónové krycie striešky sú vhodné na všetky typy murovaných plotov, okrasných múrov oporných múrov od slovenských aj zahraničných výrobcov.

Pokiaľ si vyberáte betónový plot, ste na správnom mieste! Tento predajca vám ponúka betónové dielce a stĺpiky, ktoré vyrábajú vo viacerých dizajnoch a vzoroch. Plotové platne majú vzor na jednej, pohľadovej strane, druhá strana je hladká. Zaujímavosťou je aj výber farby. Platne aj stĺpiky dodávajú okrem štandardnej šedej aj v hnedej, červenej, pieskovej a grafitovej farbe. Navyše sa nejedná o povrchové farbenie, ale farba sa pridáva priamo do zmesi pri výrobe. S požiadavkou na kvalitné betónové ploty sa teda už viac nemusíte obracať do zahraničia.

V neposlednom rade tiež ponúkajú aj podhrabové dosky. Podhrabové dosky sú obdĺžnikového tvaru moderným horizontálnym výkrojením po celej dĺžke dosky. Zadná strana je hladká. Dosky dodávajú tiež vo viacerých farbách, rovnako ako aj u plotov. Tiež sa nejedná o povrchové farbenie, ale farba sa pridáva priamo do zmesi pri výrobe dosiek, preto je stála a nehrozí jej vyblednutie.

Ak teda aj vy zariaďujete svoju záhradu snov, neváhajte a obráťte sa na odborníka, ktorý vám rád pomôže splniť vaše vízie o praktickosti, ale aj o dizajne.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.