Magazín o bývaní

Aký nábytok nesmie chýbať vo vašej záhrade?

365 0

Zrejme najväčšou výhodou bývania v rodinnom dome je možnosť vlastnej záhrady, na ktorej môžete tráviť voľný čas, keď je vonku pekné počasie. Zákonite tak do každej záhrady, ktorá má slúžiť aj na oddych, patrí záhradný nábytok.

Spravte si zo záhrady vonkajšiu jedáleň

Ak ste už dokončili vyberanie luxusného dizajnového nábytku do interiéru, je čas porozmýšľať nad tým záhradným. Ak ste doteraz nebývali v rodinnom dome, v tejto kategórií nábytku sa možno nevyznáte tak, ako v „klasickom“ nábytku. Preto vám poradíme, ktoré druhy nábytku sa do záhrady hodia najviac.

Keďže počas teplých mesiacov sa dá záhrada využívať ako vonkajšia jedáleň (a nemusí ísť len o grilovačky s priateľmi), základným kusom nábytku do záhrady bude s najväčšou pravdepodobnosťou stôl. Ten však pochopiteľne nie je „kompletný“ bez stoličiek. Záhradný stôl a stoličky sa dajú kúpiť vo forme setu, ale aj samostatne. Je len na vás, čo budete preferovať.

Ak plánujete usporadúvať na vašej záhrade pravidelné posedenia s priateľmi, bude dobré ak budete mať záhradných stoličiek viac. Všetky však nemusia permanentne zaberať miesto na vašej záhrade. Na príležitostné sedenie postačia aj skladacie stoličky, ktoré jednoducho vytiahnete vždy, keď to bude potrebné.

Vychutnajte si chvíle relaxu

Okrem stola a stoličiek aký záhradný nábytok ešte využijete? Obľúbenou voľbou je záhradná hojdačka. Vďaka nej získate miesto, na ktorom si budete môcť užívať nefalšovanú pohodu. Poznáte dokonalejší odpočinok, ako ten na hojdačke vo vlastnej záhrade?

Alternatívou k záhradným hojdačkám môžu byť hojdacie kreslá rôznych typov a tvarov, či dokonca hojdacie siete. Aj tie sa vyrábajú v rôznych farebných prevedeniach a dokonca môžete nájsť hojdaciu sieť určenú pre dve osoby.

Zdroj obrázka:

Autor: Arsel Ozgurdal / Shutterstock.com

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.