Magazín o bývaní

Ako podať daňové priznanie, ak ste pracovali v Holandsku?

563 0

Práca v zahraničí dnes láka viacero Slovákov, najmä vďaka vidine lepšieho zárobku. Ak pracujete na holandskú zmluvu, jej súčasťou je aj povinné odvádzanie daní. Pri vyššom odvode sa vám neskôr môžu peniaze vrátiť a vy na to máte nárok. Ako správne vyplniť daňové priznanie a prečo sa vám to oplatí včas?

Daňové priznanie pri práci v zahraničí je najlepšie vyplniť v ich jazyku a doručiť na ich úrady. Tento krok sa vám môže zdať náročný, nejde však o nič zložité, pokiaľ viete, ako na to.Práve tento proces vám pomôže zjednodušiť spoločnosť TJ – Legal, ktorá sa zaoberá daňovými priznaniami pri práci v zahraničí.

Daňové priznanie v Holandsku

Príjem z Holandska a daňové priznanie viete veľmi rýchlo vyriešiť vďaka online formuláru, ktorý nájdete na stránke. Jeho vyplnením dokážete ľahko zistiť, či máte nárok na vrátenie daní z Holandska a do akej výšky. Na to vám poslúži aj daňová kalkulačka, do ktorej jednoducho zadáte potrebné údaje a kalkulačka vám vypočíta výšku daňového preplatku.

Ďalej jednoducho vyplníte online tlačivo, podpíšete a spolu s potrebnými priloženými dokumentami odošlete. Následne už len počkáte na schválenie žiadosti a kým sa vám vrátia peniažky. Vrátenie daní z Holandska sa nemusíte obávať, je to veľmi jednoduché a vďaka rýchlemu prístupu získate peniaze, na ktoré máte nárok už do troch mesiacov.

Vyplňte daňové priznanie aj vy

V Holandsku zahraniční pracovníci vypĺňajú priznanie typu C, ktoré zahŕňa ľudí, ktorí v Holandsku pracujú, ale nežijú tam, sú daňovými nerezidentmi. Preplatok môžete získať približne vo výške od 500 do 3000 eur. Vyplňte si svoje daňové priznanie aj vy a získate preplatok, na ktorý máte nárok. Je to rýchle a jednoduché, bez zbytočných návštev úradov.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.