Magazín o bývaní

Ako bývajú MMA bojovníci? Väčšinou v luxuse

1.78K 0

Bývanie najlepších MMA bojovníkov je v poslednej dobe obľúbenou témou najmä bulvárnych denníkov. Fighteri totiž obvykle neváhajú minúť veľké sumy a ich bývanie preto púta pozornosť. Vo veľkých domoch bývajú nielen zahraničné hviezdy. Luxusné byty majú totiž aj československí zápasníci.

Najlepší a zároveň najznámejší MMA bojovníci si v zápasoch vždy prídu na peniaze, o ktorých sa môže normálny smrteľníkom iba snívať. Keď k tomu pripočítame zisky z najrôznejších reklám, môžeme ich porovnávať aj s najlepšími športovými hviezdami. Priemerní bojovníci samozrejme zarábajú všeobecne menej než napríklad hráči futbalu, však napríklad Conor McGregor za kariéru zvládol zarobiť stovky milonov dolárov. Obľúbený Ir je navyše známy tým, že si potrpí na život v luxuse. McGregor žije v parádnom dome v Dubline. Jeho rezidencia je dokonca súčasťou známeho golfového rezortu.

Život menej známych fighterov je však logicky oveľa ťažší a veľké čiastky zarábajú skutočne iba tí, ktorí sa dokážu prepracovať až k titulom a hlavným zápasom. Slovenský zápasník Attila Végh zažil v kariére aj tažké obdobia. Végh totiž pochádza z pomerne chudobných pomerov a prepracovať sa na výslnie ho stálo skutočne veľa ťažkej driny.

Po víťazstve v súboji storočí nad Karlosom Vémolom, kde pred vypredanou pražskou O2 arénou dokázal prekvapiť nejedného odborníka, si aktuálne užíva zaslúženého odpočinku vo svojom priestrannom dome v Trnave. Podľa slov slovenského šampióna sa však kúpa veľkého domu v jednej z najprestížnejších lokalít v Trnave nerodila ľahko. Jeho vysnívaný dom sa mu totiž podarilo zaobstarať s veľkou porciou náhody a hlavne vďaka pomoci niekoľkých priateľov. Sám Végh si následne pochvaľoval, že to z domu majú blízko do všetkých dôležitých zariadení, ale zároveň je v Trnave aj potrebný pokoj.

Karlos Vémola je však v porovnaní s Véghom, čo sa týka bývania, jednoznačným víťazom. Vo svojom dome, ktorý nazýva Vemoland má totiž hneď tri vírivky a samozrejme nechýba ani bazén. Veľkú pozornosť tiež pútajú jeho netradiční maznáčikovia. V niekoľkých akváriách totiž chová žraloky a nedávno si do svojho obrieho domu zaobstaral aj živého krokodíla. V spálni má český Terminátor vírivú vaňu, z ktorej je to údajne veľmi blízko priamo do postele. Tento relax musí Vémolovi zaiste závidieť aj nejeden futbalista. Aktuálne navyše dokončuje takzvanú sieň slávy, v ktorej chce vzdať poctu svojim veľkým vzorom, ako je napríklad Mike Tyson, alebo Muhammad Ali.

Ak je vaším snom žiť v luxuse a chcete si peniaze na svoje bývanie vyhrať v online kasíne, tak na to rýchlo zabudnite.Online casina vám síce dajú free spiny za registráciu, vďaka ktorým môžete niečo málo vyhrať, ale so žiadnym pravidelným príjmom z kasína nepočítajte. Rozhodne vám nemôžeme odporučiť ani cestu zarobenia rýchlych peňazí pomocou bojovania v klietke. Cesta na vrchol je obzvlášť v MMA lemovaná veľmi ťažkými tréningami a tiež neustálym posúvaním vašich fyzických i mentálnych limitov. Výplaty málo známych fighterov navyše zahrňujú mnohokrát len pár stoviek eur.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. | Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát. | Nadmerné hranie prináša so sebou aj možné zdravotné riziká.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.